Beste allemaal,
Gezellig dat je hier even bent. En ja, het is nu even na 11 uur wanneer het zichtbaar is in de zijbalk dat is maar weer de vraag. Maar hij zal wel een keertje verschijnen.
Ik wil hem mee laten doen bij K en K waar alles mag.
Vorige week had ik het over afschalen op het werk. Begon ik dus een uur later. En ja, was best druk. Er was al 1 nieuwe opname binnen die ik mocht doen en de 2e kwam 5 minuten later.
Je snapt dus wel dat ik liever op mijn normale tijd was begonnen. Heb maar doorgedaan in mijn pauze en toen keerde de rust een beetje terug.
Afgelopen weekend lagen we ook niet vol maar wel veel mensen die veel extra aandacht en zorg vroegen dus toch wel heel bezig.
Gisteren na mijn scholingsdag eindelijk nog eens weer op mijn knutselplekje geweest.
Er kwam nog niet zoveel uit mijn handen. Wel dit kaartje voor kleine Lars.
Mijn nichtje kreeg een klein jongetje. En jullie snappen het al. Babykaartjes genoeg maar ja: voor meisjes.
Ik was dus blij dat dit kaartje uit mijn handen kwam.
Voor moederdag ben ik verwend met nieuwe knutselspullen en daar ga ik de komende dagen vast nog wel een beetje tijd voor hebben tussen alle verjaardagen door.
Ook hebben de meiden veel vrij. Nu een lang weekend met 4 dagen en rond Pinksteren met 5 dagen.
Straks ook nog werken. En het is woensdag. Dus tijd voor pannenkoeken.
Fijne dag!!
Groeten van Femminde
Groeten van Femminde
Niet zichtbaar, maar ik zocht je op. Bij mij hetzelfde, niet zichtbaar.
BeantwoordenVerwijderenJe kaartje is een schatje met dat leuke schaapje! Hij staat mooi bij het boogje en hekje en de bloemetjes. Fijn dat je leuke spulletjes kreeg voor Moederdag, kunnen we altijd wel gebruiken hè?
Werk nog even en geniet van je lange weekend!
wat een mooi kaartje met het schattige schaapje, wat een leuk tafereeltje is het geworden
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Wat een dot van een felicitatie-kaart voor de geboorte van Lars. Dat schaapje onder de toog tussen de bloemetjes is heel leuk. Echt voorjaarsachtig ook al zou je dat nu buiten niet zeggen, het lijkt wel herfst hier, brrr.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Het leuke hekje met de rozenburg, ik had hem vorige week ook nog in mijn handen, hihi Het is een heel lief geboorte felicitatie kaart geworden!
BeantwoordenVerwijderenNieuwe spulletjes voor moederdag, gaan we vast snel zien! Arme jij toch weer een drukke werkdag gehad. Dat je maar een rustige werkavond mag hebben. Doei Femminde,
xx Gerie
Prachtige babykaart!
BeantwoordenVerwijderenFijn Hemelvaart weekend en veel plezier met je nieuwe knutselspullen, groetjes Crealientje.
Heel mooi lief kaartje heb je voor de geboorte van de kleine Lars gemaakt. Hopelijk kun je snel met je nieuwe knutsel spulletjes aan de slag. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenHier was het eerder ook vaak pannenkoeken eten op woensdagmiddag. Gezellig en lekker. Gelukkig dat dit kaartje nog af kwam want hij is heel erg leuk geworden. En de inspiratie komt wel weer terug. Vaak als je bezig bent komt het wel weer. Nu ws even gewoon te druk. Groeten, Nelleke
BeantwoordenVerwijderenEen superleuke kaart met het wollige schaapje! Wat fijn dat je met Moederdag zo verwend bent met knutselspullen. Hopelijk heb je dit lange weekend nog een gaatje om er mee te spelen! Geniet van de komende dagen!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Ja, dat afschalen moet dan om niet in de rode cijfer te belanden, maar liever zou je dan eens wat extra tijd voor de mensen willen hebben...
BeantwoordenVerwijderenJe kaartje is enig voor de kleine Lars.
Bij ons was het dinsdag pannenkoekendag! Ik ben er zelf ook gek op.
En leuk nieuwe knutselspullen, ben benieuwd!
Je hebt er toch een heel leuk kaartje van weten te maken, Femminde! Heel schattig met dat schaapje. Wat vervelend dat het zo loopt op je werk. Als ik het goed begrijp moet je minder uren aanwezig zijn op je werk, maar moet je doorwerken in je pauze om het werk gedaan te krijgen. Zo komt de baas niet in problemen, maar jij wel, want dat is niet goed voor je gezondheid! Hopelijk verandert dit snel voor je!
BeantwoordenVerwijderen