privacyverklaring

dinsdag 7 april 2026

Kleine diertjes van Eline

                                                
                                                        Goedemiddag allemaal,
Goede Pasen gehad. Hier gewerkt en ook fijne dingen samen met het gezin gedaan.
En nu heerlijk twee dagen vrij. Vandaag niet veel bijzonders. Morgen hebben de meiden schoolvoetbaltoernooi. En wat een toegift dan.. dat heerlijke weer. Zo is toeschouwer zijn geen straf. 
Tussendoor hoop ik nog wat te locken. De dames hier blijven groeien. En ik wil zelf ook nog wel wat nieuws. Mooie stofjes zat. Dus als jullie mij zoeken. 
Maar vandaag een blog om mee te doen met de postchallenge van K en K. Ik vind het wel een schattig geheel zo. En zo zijn nu bijna al die schattige diertjes die ik een paar weken geleden stansde weer op. 

                                                                        
Voor mijn zus en zwager die afgelopen zaterdag al weer 25 jaar waren getrouwd. 

En nog eentje voor de voorraad. Ik vind hem wel leuk voor iemand die in september/ oktober jarig is. 
Het schattige huisje kreeg ik van Holly.


En hier nog even allemaal bij elkaar.
Fijne dag!!
Groeten van Femminde

15 opmerkingen:

  1. Superleuke kaarten en labels...je bent druk geweest, maar het resultaat is echt leuk!!
    Lia xx

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hele vrolijke kaarten en labels Femminde, wel fijn dat de diertjes al klaar lagen.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Je hebt twee hele leuke kaarten en een label gemaakt. Alledrie zo leuk opgemaakt met deze materialen. Zeker genieten met dit weer. Wij zijn net terug van een fietstochtje. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wat weer een leukerds weer en zo gaaf hoe je met de stansjes speelt!
    Hartstikke leuk gedaan Femminde! Morgen zeker geen straf om naar het voetbal toernooi te kijken ... zet 'm op meiden, hihi Fijne vrije tijd en ha ik heb een hele gezellige paas gehad!
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat heb je weer super leuke kaartjes gemaakt Femminde!
    Onze kleinkinderen hebben morgen ook paasvoetbaltournooi....dus wij stappen morgen op de fiets om ze aan te moedigen hoor!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Ze zijn weer enig, jouw kleurgebruik springt er altijd uit! Echt super dit weer en dan voetbal, véél plezier allemaal!
    Ik had in mijn voorlaatste blogpost gereageerd op jouw Els-vraag. Gezien?
    XxIrene

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat een leuke kaartjes zijn het weer. De slakkenpost is gaaf. Dank je wel voor het meedoen bij K&K.
    Wat boffen dat je nu juist vrij bent met deze mooie dagen! En dat het schoolvoetbaltournooi niet in het water valt.

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Je hebt weer een leuke serie gemaakt met de verschillende diertjes Femminde. Bij jouw werkt dat altijd goed om die diertjes van tevoren te stanzen, bij mij niet! Geniet deze dagen maar lekker van het mooie weer!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  9. wat een mooie kaartjes met al de verschillende diertjes
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Heel mooie kaartjes, ze zien er gezellig uit!
    Bedankt voor je bijdrage aan onze challenge bij Knutsels en Kadootjes.
    Je kunt ook nog meedoen op het 4 Season blog ;)
    Veel plezier bij het voetbaltoernooi, geniet in het zonnetje!
    grtz Colien

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Bedankt voor het meedenken. Ga nog bij jullie meedoen met een ander kaartje.

      Verwijderen
  11. Superleuke kaarten heb je weer gemaakt. Handig als je al die diertjes alweer kant en klaar hebt liggen, ik probeer dat ook maar het komt er vaak niet van.
    Veel plezier met het voetbaltoernooi.

    groetjes van Ank

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Ja, zeker handig, zo heb je toch minder werk. De kaartjes zijn stuk voor stuk heel erg schattig in de voor jou kenmerkende mooie stijl! Wat hadden jullie heerlijk weer voor dat toernooi, ik stond op de golfbaan, het was heerlijk!

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Superschattig met al die diertjes! Hopelijk is het gelukt om nog wat te naaien. Ik had uitgezien naar de stoffenbeurs bij ons, maar ik was totaal niet fit, dus dat ging niet lukken. Nu moet ik jouw patroontje in ieder geval tot het najaar parkeren. Het is even niet anders.

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Wat een super leuke kaartjes. Een hele fijne dag.
    Groetjes Ilonka

    BeantwoordenVerwijderen