Goedemorgen op deze laatste woensdag van de maand. Het is weer tijd voor het KKT.
En dit keer kwam er grijsblauw bij het kraft wat er was.
En dit is echt een last minute kaartje.
Ik dacht er eigenlijk aan om er een mannenkaartje van te maken.
Maar ik was ineens een babykaartje nodig.
En dit keer geen gewone.
GerJanne schreef pas ook al dat het in bepaalde situaties soms best lastig is om kaartjes te maken.
Dit keer was dit ook zo.
Bij een neef en z'n vrouw is een klein jongetje geboren met een aandoening aan zijn longen en hij bleek ook nog een chromosoom extra te hebben.
Op dit moment is hij wel stabiel en nu zover dat hij naar een ziekenhuis dichtbij mocht verhuizen.
En ja wat stuur je dan voor een kaartje. En gelukkig hebben wij een hobby dat je dat helemaal zelf kan invullen. Ik ben uiteindelijk wel blij hoe het geworden is.
En ja dat kleine plukje groen hoort er qua KKT niet bij maar ik vond het er wel mooier van worden.
En sorry, niet de mooiste foto. Ik nam gauw een foto voordat ik hem meenam.
Fijne dag verder!!
Ik hoop vandaag of morgen ook bij jullie langs te komen. Maar weet niet of het helemaal gaat lukken want vanmiddag zitten we hier op de rommelmarkt.
Ik hoop vandaag of morgen ook bij jullie langs te komen. Maar weet niet of het helemaal gaat lukken want vanmiddag zitten we hier op de rommelmarkt.
Groeten van Femminde


Mooi, dierbaar kaartje
BeantwoordenVerwijderenHeel mooi kaartje heb je last minute gemaakt Femminde!
BeantwoordenVerwijderenEn de naam vind ik natuurlijk heel mooi....onze kleinzoon van bijna 11 heet ook Sjors!
Groetjes Diny
Het gaat niet allemaal vanzelf hè, een baby krijgen blijft een groot wonder! Ik snap dat je dit een beetje lastig vond om een kaartje te maken maar is heel bijzonder kaartje geworden voor Sjors en zijn ouders! goed gedaan Femminde!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Wat een lief schaapje op je kaart! Mooi gedaan in de KKT kleuren! CreaTEAve groetjes, Yvonne - The Creative Teacup 🌺☕️
BeantwoordenVerwijderenHey Femminde,
BeantwoordenVerwijderenWat een mooi geboortekaartje maakte je voor Sjors.
En je wenst altijd dat babietjes perfect gezond geboren worden en soms is dat dan niet zo... Ik hoop dat alles op termijn goed kan komen met de kleine Sjors. Zijn ouders zullen alvast heel blij zijn met jouw mooie kaart...
Ik moest het afgelopen jaar ook een paar kaarten maken voor babietjes die het niet haalden... eentje dat halfweg de zwangerschap overleden is en twee van een drieling die het ook niet haalden... Ook had mijn jongste dochter haar tweede miskraam vorig jaar... Het gebeurt meer dan je wil...
Liefs,
Nancy
Prachtige kaart voor Sjors maar wat en zorgen voor de ouders.
BeantwoordenVerwijderenJe hebt er wel een mooi kaartje van gemaakt. En de tekst stempel ook mooi en toepasselijk. Mooi gemaakt. Groetjes Marijke
BeantwoordenVerwijderenEen mooie kaart voor de ouders van Sjors. Lief dat aaibare schaapje en een mooie tekst stempelde je erbij.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
wat en mooi kaartje met de leuke kleurencombinatie en het schattige schaapje
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Super leuk met dit schaap !!!!
BeantwoordenVerwijderenMooie kaart maakte je voor de geboorte van Sjors. En ook al loopt het anders met de kleine dan verwacht, het verdient wel een kaartje en dat heb je heel mooi gedaan.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Henriët
Mooie kaart voor kleine Sjors met het cute schaap!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
Nancy
Heel mooi gedaan. Ja, dat zijn de kaartjes waart je extra aandacht aan moet besteden. En dat is je goed gelukt. Het is een heel mooi kaartje waar je eigenlijk alles mee zegt.
BeantwoordenVerwijderenGisteren is het niet gelukt om een blogronde te doen.
BeantwoordenVerwijderenJe hebt een mooie kaart gemaakt in de gevraagde kleurtjes. En het is niet altijd makkelijk om voor moeilijke situaties een kaart te maken . Je bent er wel in geslaagd.
Fijne dag
Els
Sorry, beetje laat met reageren.
BeantwoordenVerwijderenEcht wauw! 😍 Zo’n prachtwerk verdient applaus! 👏 Tof gedaan in de KKT kleuren.
Zin om ook mee te doen met een challenge?
👇 Kijk hieronder voor alle lopende thema’s!
Liefs, Claudia ✂️💖
Challenge blogs:
Girlz Creative Christmas (XMAS) 🎄
Girlz makes Guyz Cards (GMGC)🚗
Girlz creative crafts (GCC) 🌸
Creative sketchy girls (CSG) ❤️
Girlz Rebel Challenge (GRC) 🎈
Girlz Creative Fun Art of Scrap (GCFAOS) 🦋
Girlz & The Art of Letters (G&TAOL) 🎉
Girlz Creative: Splash it with color! (GC:SiwC!) 🌈
oh, die is mooi en lief geworden zo !
BeantwoordenVerwijderenfijn dat je er weer bij was deze maand !
grtjs, Martina
Wat een mooie kaart en ook dit papier is heel mooi om te gebruiken. Soms is het lastig om een juist kaartje te maken.
BeantwoordenVerwijderenOok al is de situatie lastig en lijkt het stabiel. Hij is een kostbaar geschenk. En uit eigen ervaring weet ik dat het fijn is dat er meegeleefd wordt. En heel eerlijk: je wilt ook gefeliciteerd worden, want ook op dit kind ben je als ouder trots.
Ik zag net ook de post van vandaag: wat een mooie serie zeg! Groetjes, Nelleke
Ja, dat is ook zo, soms best lastig, hopelijk gaat het met het kindje verder goed. Jouw kaartje is superlief met dat schattige schaapje en dat plukje groen maakt ook dat het iets is wat jij mooi vindt en dan maar niet precies volgens de gevraagde kleuren.
BeantwoordenVerwijderenNou, het is een prachtig kaartje geworden. Dat zal zeker gewaardeerd worden. grtz Colien
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie kaart, het zal gewaardeert worden.
BeantwoordenVerwijderenHopelijk gaat het wel goed met de baby
Liefs Chantal