Beste allemaal,
En ja , time flies. Het is alweer de laatste woensdag van maart. Dus weer tijd voor het KKT. En bij het goud van de vorige keer werd aubergine gekozen.
En gelukkig lag er nog net een snippertje van die kleur. Er ligt nog heel iets waar ik misschien voor de volgende keer wat mee kan want verder heb ik eigenlijk niets in die kleur.
En ja toen ik een paar weken geleden lekker aan de gang was maakte ik ook deze.
Zo blij mee, want de afgelopen 14 dagen ben ik als ik niet werk buiten aan de gang. Aan het verven, opruimen of in de tuin.
Nog een paar dagen en dan is het klaar. Het was wat meer werk dan anders omdat ik in het najaar niet veel heb kunnen doen.
Maar het einde is in zicht.
Verder nog weer 50 jaar feestjes.
De meiden zijn druk met sporten / schoolvoetbal etc. Dus altijd wel wat te doen.
Vandaag heeft de oudste verkeersexamen en manlief gaat surveilleren.
We hebben de route al even gefietst zodat het allemaal wat minder spannend wordt.
Gaat vast goed komen.
Het werd een simpel kerstkaartje in deze kleurtjes. Toen ik eenmaal het idee had was het ook zo klaar.
Ik hoop voor mijn late dienst bij jullie langs te komen. (en anders wordt het morgen)
Groeten van Femminde

Heel chique je kaart.
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje met de leuke kleuren combinatie
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Mooie kleurencombi! En dan kun je het verder eenvoudig houden. Dat is dan echt het mooist inderdaad.
BeantwoordenVerwijderenHet voorjaar brengt weer heel wat druktes mee, hè?! Hier ook schoolvoetbal, sport en natuurlijk het rijtje verjaardagen van de kids.
Oh die zijn erg mooi geworden, wat zijn we toch bezige bijtjes hè maar het levert ook weer positieve energie op straks. Geniet er maar van.
BeantwoordenVerwijderenLeuk idee om er een kerstkaart mee te maken. Het kleurencombi leent zich ertoe. Mooi werk.
BeantwoordenVerwijderenHeel leuk deze kaart !!!!!
BeantwoordenVerwijderenEen heel mooi kaartje met deze combinatie. Goed gelukt hoor. Groetjes Marijke
BeantwoordenVerwijderenWat een super GAVE kaart heb je in de KKT kleuren gemaakt Femminde!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
Hey Femminde,
BeantwoordenVerwijderenHelemaal geslaagd is jouw kaart! Geniet van het buiten-werken, moeten we hier nog aan beginnen. En succes met het fietsexamen!
Liefs,
Nancy
Bling bling kaart. Mooi
BeantwoordenVerwijderenLiefs Chantal
Leuke kaart, goed idee
BeantwoordenVerwijderenJe kon dit jaar wel lekker vroeg beginnen in de tuin
Leuke kaart, mooie met die gouden kerstboompjes, het is een chique kaart en meer erop is ook niet nodig. Buiten werken is ook fijn, hier moet ik ook nodig aan de slag. Groetjes, Nelleke
BeantwoordenVerwijderenOh ja, zo kan het natuurlijk ook! Heel goed bedacht!
BeantwoordenVerwijderenMooie chique kaart is het geworden!
BeantwoordenVerwijderenWat ben jij toch een bezige bij, heerlijk als je dat allemaal kunt, succes met al je bezigheden!
groetjes van Ank
Heel mooi en inderdaad ook chique en een mooie kleurencombinatie is het! Het voorjaar is ook echt de tijd om buiten aan de slag te gaan. Hier de vijver wat opgeschoond en de kikkers hebben het het ook druk, haha.
BeantwoordenVerwijderenJe kaart is prachtig in deze kleuren. Veel succes met al de dingen waarmee je bezig bent
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat een drukte bij jullie.....
BeantwoordenVerwijderenMaar tussen alles door maakte hij een hele mooie kerstkaart vind ik.
Wat een geluk dat je het papier met de gouden boompjes had.
Wat een mooie combinatie, ideaal voor een kerstkaart. 😘
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige, chique kerstkaart in deze kleurencombinatie Femminde.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
een mooie feestelijke kaart heb je gemaakt, geslaagd
BeantwoordenVerwijderenblij met je deelname deze maand,
sorry voor mijn late reactie,
grtjs,martina
Het mag dan een eenvoudig kaartje zijn, hij is wel erg mooi.
BeantwoordenVerwijderenOp dat leuke kertbomen papier hoeft ook niet veel, dat is immers al mooi van zichzelf.
Met die aubergine baan en daarop de tekst is het een prachtig geheel.
Grietje