Beste Allemaal,
Het is al weer dinsdag!! Waar blijft mijn tijd??
Deze week hopelijk een rustiger weekje dan vorige week. Iedereen is naar school en niet zoveel te werken uren.
Maar ik wil nog kleren maken voor de meiden omdat we met de familie op de foto gaan.
Deze week gaan we met mijn kant. En trekken we gewoon nog winterkleding aan.
Maar over 2,5 week gaan we met mijn schoonfamilie en trekken sommigen al echt zomerkleding aan.
En dat is nog niet klaar.
Gisteren wel twee leuke tshirts gekocht in de winkel. Maar broeken en rokjes zijn altijd veel te wijd in hun maat.
Dus daar nog even mee aan de gang. De stof is er en het idee ook. Dus nu alleen de uitvoering nog .
Nu ben ik vast een post voor het KKT aan het maken. (moet ook de foto's nog maken, normaal heb ik dat al lang van tevoren klaar) En dacht kan ik nu ook wel eentje uit de concepten plaatsen.
Deze maakte ik al een poos geleden. Officieel is het een kerststempel/ mal. Maar ik vind het zo ook prima kunnen voor een herfstverjaardag.
En het komt de laatste tijd geregeld voor dat ik geen jubileum kaart heb. Of alleen met het verkeerde getal erop. En dan pruts ik voorzichtig die cijfers er weer af. Dus nu maar eentje gemaakt waar ik de cijfers nog kan toevoegen. En ik gebruikte weer diezelfde kerststempel.
En nu nog een kaartje met de stempel zoals hij bedoeld is. Ik denk dat ik deze afgelopen kerst al heb verstuurd.
En dit kaartje maakte ik snel omdat kennissen 12,5 jaar getrouwd waren.
Fijne dag verder!! En tot morgen, dan ben ik er weer voor het KKT!!
Groeten van Femminde
Groeten van Femminde

Je hebt weer hele verschillende mooie kaarten met de bloemen toef gemaakt. Weer vrolijk en en erg leuk gemaakt, succes met je naai werk. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenwat een serie mooie kaartjes met al de leuke kleurtjes en leuke details
BeantwoordenVerwijderensucces met je naaiklus
groetjes ellen
Heel gaaf weer Femminde met al die mooie stempels! Zo af en toe een familiefoto is wel een must, succes met de bijpassende kleding maar dat komt vast goed! Even beetje rust in de tent, haha dat is lekker! Fijne week Femminde,
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Ik vind ze allemaal weer heel mooi! Leuk deze papiertjes ook! En zo anders allemaal. Succes met het maken van de kleertjes, dat kan jij ook goed!
BeantwoordenVerwijderenDat zijn weer hele mooie kaarten. En ik ben het met je eens: die bloemen hoeven echt niet alleen maar Kerst te zijn: in een andere kleurstelling zijn ze ook heel mooi. Leuk gecombineerd weer met het designpapier. Groetjes en succes met de naaiprojecten! Marjolein
BeantwoordenVerwijderenmooie serie heb je gemaakt en idd ook goed voor niet kerts.
BeantwoordenVerwijderensucces met je naaiwerk.
groetjes Alma
Een mooie serie Femminde en die stempel kan prima voor andere gelegenheden in een andere kleur, dat doe je goed. Inderdaad slim om nog geen getal toe te voegen dan is de kaart snel up to date te maken. Succes met je naaiwerk.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Heel mooie kaartjes heb je gemaakt. Prachtige bloemen stempel is het en zeker voor allerlei gelegenheden, hoor. Ik de dat ook wel eens, een getal toevoegen als de kaart al klaar ligt. Scheelt soms een boel stress...
BeantwoordenVerwijderenSucces met naaien. Laat je wel weer zien, he?
Heerlijk, zo in het vooruit werken! En slim om het getal later pas toe te voegen. Ik loop daar bij jubilea ook vaak tegenaan.
BeantwoordenVerwijderenLeuk dat jullie familiefoto's gaan maken. Dat zijn leuke herinneringen voor later. Het zal je vast weer lukken om wat moois te nadien!
Wat een prachtige en kleurrijke serie jubileum kaarten Femminde, door de verschillende kleuren zien de bloemen er elke keer anders uit.
BeantwoordenVerwijderenVeel succes achter de naaimachine, maar dat gaat zeker goed komen denk ik.
Groetjes, Eri
Heel mooi !!!
BeantwoordenVerwijderenDie jubileum kaarten heel vrolijk !!!
groeten Ineke