Het is al weer even geleden dat ik hier was. De vakantieweken van de meiden zijn omgevlogen.
We hebben ons uitstekend vermaakt.
En nu weer in het gewone ritme, ook wel weer fijn.
Ben van allerlei dingen aan het afmaken. En ben ook eindelijk aan het pakket van Holly toegekomen. In de vakantie had ik de afbeeldingen al ingekleurd met distress inkt. Lekker aan het schuiven geweest met kleurige papiertjes. En dat werden deze kaartjes.
Ik heb nog een serie klaar met meer herfstkleurtjes. Die komt tegen die tijd nog wel een keertje.
Het zijn hele andere kaartjes geworden dan ik normaal maak maar dat is juist leuk van uitgedaagd worden.
Helaas kunnen jullie de creaties van Holly niet bewonderen van ze heeft helaas geen blog.
Holly mocht je dit lezen dan nogmaals een dikke dankjewel voor het pakket!!
Leuk dat je er weer was!! Ik hoop binnenkort ook weer even bij jullie langs te komen.
Fijne week!
Groeten van Femminde
Groeten van Femminde
Wat heb je leuke zomerse kaarten gemaakt. De zakjes voor de avondvierdaagse zien er supermooi uit. Dat geeft mooi weg.en inderdaad leuk om re bewaren. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderengave kaarten !!! de zakjes voor de avondvierdaagse zijn super leuk !!!
BeantwoordenVerwijderenGroeten Ineke
Wat leuk gemaakt en in die pot kan je alles stoppen , leuk bedacht en mooie vrolijke kleurtjes gemaakt .
BeantwoordenVerwijderenVind het zakje met topper ook heel leuk.
groetjes Marjan.
Helemaal leuk, vooral die pot met kauwgomballen vind ik tof alleen al vanwege het feit dat hij me aan vroeger doet denken. Je hebt voor alles leuke, vrolijke kleuren gebruikt Femminde. Een mooie tegenhanger voor deze grauwe dag. Ook je medailles met lekkers daarbij zijn plaatjes om te zien. Hopelijk is het dan beter weer.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Je hebt een leuke zomerse serie gemaakt met het pakket van Holly. Zo leuk die gevulde potjes. Je medailles zijn supertof met de bijtjes, het lekkers en de bijpassende tekst! Voor jou ook een fijne week!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat een gave en kleurrijke kaarten heb je gemaakt met het pakket van Holly! Ook je medailles en bijbehorende zakjes snoep zijn onwijs leuk. Veel plezier tijdens de avond vierdaagse en succes ermee!
BeantwoordenVerwijderenPrachtige kaartjes heb je gemaakt Femminde!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Suzan
Hallo Femminde,
BeantwoordenVerwijderenGezellig dat je er ook bent hier en wat heb je gezellige en vrolijke kaarten gemaakt uit het pakket van Holly. Jij zegt dat het hele andere kaarten zijn geworden maar ik zie echt wel jouw stijl erin terug hoor! Ze zijn lekker verschillend geworden en de jarugen zullen er weer blij van worden! Ik hoop zo dat de avondvierdaagse beter weer gaat krijgen want het is nu wel erg sneu weer! Zelfgemaakt zakje snoep is veel leuker en je zelfgemaakte medaille hartstikke tof ... het kan maar klaar staan! Fijne week verder en lieve groetjes van mij!
Leuke kaarten laat je zien. Ik vind het altijd knap hoe je alles zo mooi met elkaar combineert. En de pakketjes voor de meiden zijn echt leuk zeg! Leuk met die bijtjes.
BeantwoordenVerwijderenGroet, Nelleke
Leuke kaartjes! En juist leuk dat het weer eens anders is dan je eigen stijl. Dan wordt je een beetje uitgedaagd, hè?!
BeantwoordenVerwijderenDe laatste twee met de bijtjes vind ik heel plezant. (Ze zijn bij mij nog geduldig aan het wachten). Van je reeks springt voor mij de gele eruit. Op een warme zomerdag smaakt zo'n drankje wel. Fijne dag! X
BeantwoordenVerwijderenwat een leuke zomerse kaarten, de zakjes voor de avondvierdaagse zien er supermooi uit.
BeantwoordenVerwijderengroetjes ellen
Wat een super mooie serie kaarten in deze geweldige kleurtjes top gedaan! Groetjes Doris
BeantwoordenVerwijderenDit zijn super leuke en vrolijke zomerse kaartje.
BeantwoordenVerwijderenHier word ik tenminste weer vrolijk van, want het weer is op dit moment alweer vreselijk nat.
Groetjes, els
Zo leuk om te zien wat je er allemaal al mee gemaakt hebt! Echt super leuk geworden..alles!!
BeantwoordenVerwijderen