Leuk dat je er weer bent!! Vandaag een post met stempelen in een vorm voor de liftchallenge.
Je mag het positief en het negatief gebruiken.
Ik gebruikte ze uiteindelijk allebei want ik vond het zonde om het andere stuk weg te gooien.
Later maakte ik nog zo'n zelfde setje en wisselende ik de kleuren een beetje om.
Of het goed is voor de challenge daar twijfel ik een beetje aan.
Maar ik zend ze toch maar in en dan hoor ik het wel.
In ieder geval was het een leuke uitdaging en heb ik weer iets gemaakt wat ik anders zelf niet snel zo bedenken.
Gebruikte oxide kleuren:
-worn lipstick/ festive berries, shaded lilac (2x), blueprint sketch (2x) het groen is bundled sage met rustic wilderness.
Afgelopen week nog even naar de Kievitsbloemen geweest. Die groeien volop op de plek waar ik opgegroeid ben. En het blijft gewoon mooi. Het geheel maar ook de bloem op zich is zo kunstig met al die kleine blokjes.
Gisteren na het werk was het heerlijk zacht weer en met de meiden nog even een eindje gelopen.
Zagen we een meerkoet met jongen. Net geboren waarschijnlijk. Zulke lieve kleine donsballetjes.
Moeder Koet zat nog op de rest van de eieren. Nu maar hopen dat ze het redden. Er zijn best veel aalscholvers in de buurt, als die ze ontdekken dan zijn ze verloren.
En dit maakte ik voor K. Een Bronte top maat 40 met een 1/2 cm naadwaarde (dat model valt klein)
(niet overlegd of ze hier op mijn blog wil maar zo kan je wel zien hoe goed het zit)
En het fijne aan zelf maken is dat de stof veel beter van kwaliteit is en je geen gaatjes krijgt ter hoogte van de broekriem. Fijne week allemaal!!
Groeten van Femminde
Groeten van Femminde


Wow wat een mooie kaartjes heb je gemaakt. Zulke mooie kleuren.
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie kaarten! Mooi gestempeld, bijna aquarelachtig. En wat een supermooie foto van het veld met de kievitsbloemen. Zo kunstig hè, die kleine vlakjes op de bloem. Ik snap dat je er even speciaal voor naartoe bent gegaan. Jij ook fijne week! Groeten Marjolein
BeantwoordenVerwijderenPrachtige stempels heb je gebruikt voor onze challenge en ja, zonde om de rest van het stuk niet te gebruiken, helemaal eens. Mooie kaartjes, Femminde en heel leuk dat je met ons meelift!
BeantwoordenVerwijderenKievitsbloemen zijn zeker prachtig, snap dat je ervan geniet. En wat een leuk shirt heb je gemaakt, heel knap!
Wat. En je leuk aan het stempelen geweest. Hele mooie kleuren en afbeeldingen. Leuk zo met het hart. Je hebt een mooi blauwe top gemaakt. En wat mooi die kievitsbloemen. Prachtig zo in de natuur.. wij hebben net even gelopen. Geen mooi weer. Er komt een dikke bui aan… ik moet zo nog even naar het centrum.. zal opschieten…. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenMooie kaarten !!!
BeantwoordenVerwijderenHeel mooi ook dat shirt !!!
Groeten Ineke
Twee hele mooie stempelkaartjes heb je gemaakt Femminde!
BeantwoordenVerwijderenWat een gave kleuren van de kievitsbloem....heel mooi!
Groetjes Diny
Wat zijn ze mooi geworden, jou kaarten met die prachtige bloemen. Je hebt ze in prachtige kleuren gemaakt! Leuke top, het heeft een prachtige halslijn. Die kievitsbloem ziet er mooi uit, ik had er eerlijk gezegd nog nooit van gehoord! Fijne week!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wow wat een gave kaarten, geweldig hoe je deze hebt gemaakt. En ja slim hoor, dat tussenstuk gooi je toch niet weg. Veel te mooi.
BeantwoordenVerwijderenEn ja die kievietsbloem, mijn broer appte ook al dat hij ze had gezien. Wat zijn ze mooi, wij zagen ze ook op de keuekenhof.
Je hebt wel eer van je werk van jouw naaiwerk.
groet, Nelleke
Ha Femminde, wat een leuke kaartjes! Zowel het negatief als het positief (welke dat dan ook mag zijn)
BeantwoordenVerwijderenIk ben mijn mal vergeten mee te nemen die ik klaar had liggen voor de lift! Zo jammer!
En de kievitsbloem is heel mooi! Bijzonder, he?
Mooi shirtje ook!
Leuke kaartjes heb je gemaakt. En leuk dat je er gelijk twee van kunt maken. Wat heb je het shirt knap gemaakt. Echt precies op maat.
BeantwoordenVerwijderenHele knappe lift met je mooie stempels Femminde en heel mooi moederdag kaartje! Prachtige foto van de kievietsbloem was vast een leuke wandeling met je meiden. Mooi shirt heb je gemaakt! Fijne week,
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Wat een prachtige moederdagkaart en leuk de schulprand met het bewerkte hart.
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie kievitsbloem en een prachtig shirt heb je gemaakt.
Groetjes, Els
Wat een schitterende liftkaart. Mooie fotos , leuk samen wandelen genieten van de natuur. Wat een mooie schirt!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Doris
Twee mooie moederdag kaarten heb je met de techniek van de lift-challenge gemaakt Femminde en ook de genaaide top is perfect van snit.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Twee mooie moederdag kaarten heb je met de techniek van de lift-challenge gemaakt Femminde en de snit van je zelfgemaakte shirt is perfect.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda (bolletje lucky)
Ik zie hier nooit kievietsbloemen maar ze zijn inderdaad echt prachtig!! Net als die fleurige kaarten van je, mooie kleuren heb je gebruikt!!
BeantwoordenVerwijderenHier nog een fan van kievietsbloemen! In de tuin verdwijnen ze altijd weer na een aantal jaren. Nu heb ik ze altijd in een zinken emmer op mijn terras. Maar ook deze moet ik nu vervangen, maar zó mooi!
BeantwoordenVerwijderenJe kaartjes zijn dat ook geworden! Super bedankt voor het meedoen met de Liftchallenge!