Beste allemaal,
Sorry dat het weer even duurde voordat ik hier weer ben.
De tijd vliegt.
Zoveel dingen en activiteiten afgelopen week.
Wel leuke dingen allemaal gelukkig.
Foekepotterij en lampionoptocht. Verjaardag van de oudste en haar kinderfeestje.
De intocht van de goedheiligman en het pieten feest. (Zie je de meiden op de hoek met hun camera's)
Tijd tekort dus. Nu weer even veel werken maar hopelijk meer tijd binnenkort voor het bloggen.
Dit zijn de etuis die ik samen met mijn moeder maakte voor het kinderfeestje.
En zo zagen ze eruit nadat de meiden met textiel stiften aan de gang waren geweest.
Aan de rits hun naam van kraaltjes.
En ja bij de liftchallenge daar vragen ze om letters uit te stanzen en dan later terug te leggen. Dat bracht mij op het idee om de You stans te gebruiken die ik al een poos heb liggen. Maar ja dan moet ook de andere nog gestansd en dan ben je wat kwijt. het was trouwens nog wel een dingetje om het patroon mooi door te laten lopen maar dat is gelukt gelukkig.Maar zo als het nu geworden is kan het volgens de regels niet meedoen.
Maar wel 2 leuke kaartjes rijker 😀.
Wat ziet een kaartje er anders uit he als je rechtstreeks op kraft stempelt.
En ja, ik was al weer condoleance kaartjes nodig en maakte deze stapel. Hopelijk gaat het deze keer wat minder hard.Fijne week!! Ik hoop binnenkort ook bij jullie langs te komen.
Zal wel in etappes worden.
Groeten van Femminde

Gezellig dat de sint weer in het land is en je meisjes vinden het ook heel leuk.
BeantwoordenVerwijderenMooie etuis hebt je gemaakt en je kaarten voor de challenge zijn prachtig! en de rouwkaarten zijn ook mooi!
Groetjes, Els
toffe bloemenkaartjes en andere creaties heb je gemaakt ! mooi
BeantwoordenVerwijderengrtjs,martina
Zo eind van het jaar is het altijd druk. Wat een superleuk idee om de meiden etuis te laten kleuren, heel leuk geworden. Mooi die bloemenkaarten met het uitgestanste woord. Je condoleance kaartjes zijn prachtig, heel stijlvol.
BeantwoordenVerwijderenlieve groetjes Angelique
Wat een leuk idee om die etuis te maken en ze zelf te laten versieren. Je kaartjes zijn ook heel erg mooi geworden.
BeantwoordenVerwijderenWat gaaf om de meiden zelf hun etui op te laten pimpen! Ze zijn er vast heel trots op, het resultaat is dan ook heel leuk geworden. Je bloemenkaarten zijn ook prachtig, de "you" stans komt er heel mooi op uit. De condoleance kaarten hebben ook een apart effect met dat kraft en de stempel. Fijne week!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Wat staan jullie meiden daar heerlijk eerste rang te kijken naar de stoomboot? Is dat jullie tuin?
BeantwoordenVerwijderenMagisch deze periode voor de kids.
Leuk idee om te doen tijdens een feestje etuis versieren. Originele invulling van een feestje.
En dan ook nog weer mooie kaarten gemaakt. Goed idee voor condoleancekaarten.
Groetjes van Henriët
Weer een hoop activiteiten bij jou. Maar wel allerlei leuke, zo te lezen. De pennenzakken zijn echt super! En ondanks alle druktes ook nog een berg kaartjes kunnen maken. Mooi, hoor! Zeker ook met die prachtige bloemen.
BeantwoordenVerwijderenIk heb je in de mail ook gefeliciteerd maar hier ook nog een keer met Jasmijn haar verjaardag en wat toch veel tegelijk, kinderfeestje ook Sint Maarten en hup de dag erna de intocht van Sinterklaas! Wat een mooi plekje hebben jullie op de foto en hou jij nu een hele lange staf vast, hihi Heel leuk om etuis te versieren met textiel stiften en ze zijn allemaal zo super mooi geworden! Ik heb me maar niet gewaagd aan de liftchallenge had net zo af gekomen als bij jou ben ik bang! Je kraft kaarten zijn sereen en stijlvol Fem!
BeantwoordenVerwijderenIk hou je op de hoogte maar heb alweer wat "leuke" dingen gepland
met vriendinnen maar doe mijn best, nog wat afmaken..
xx Gerie
Die etuis is een geweldig idee. Ga ik onthouden!
BeantwoordenVerwijderenJe Kraft kaarten zijn mooi. X
wat een Super leuk idee de etuis versieren..ze zijn heel mooi geworden!
BeantwoordenVerwijderenBedankt voor alles Dr. Cuica! Nadat ik contact met u had opgenomen om me te helpen stoppen met scheiden van mijn man, stopte mijn man met het invullen van de scheidingspapieren en gaat het nu veel beter. Zoals je zei, het hele scheidingsproces is geannuleerd, de slechte vrouw die problemen veroorzaakte in mijn huwelijk heeft mijn man verlaten, en nu zijn we heel gelukkig samen. Ik deel deze levenservaring met iedereen die voor soortgelijke uitdagingen staat in hun relatie, huwelijk of een ander probleem. , kunt u Dr. Cuica bereiken op WhatsApp +1(815)564-3618
BeantwoordenVerwijderenZe is bedreven met de volgende spreuken:
* liefdesspreuken
* huwelijksspreuken
* geld magie
* mooie spreuk
* fortuinspreuk
* Seksuele aantrekkingsspreuken
* AIDS geneest magie
* Casinogrot
* Vervloekte grotten verwijderd
*Beschermingsspreuk
* loterij magie
* Geluksspreuken
* Vruchtbaarheidsspreuk
Whatsapp:+1(815)564-3618