privacyverklaring

donderdag 18 november 2021

kerstkaarten 2021 / 1

Beste Allemaal,
Hier even een berichtje van mij. Gisteren had ik ook al een ver van tevoren berichtje op mijn blog. Maar deze is vers getypt gisteravond.
Wat een drukke weken hebben we achter de rug met de meiden veel thuis. Gelukkig nog steeds geen *C hier.
Dus konden we afgelopen donderdag toch een beetje de verjaardag van de oudste vieren. En de vrijdag mocht ze weer naar school en heeft ze het toen daar gevierd. Wel jammer dat we niet konden doen wat we wilden en ik geloof dat we onze verjaardagen samen maar in mei of zo gaan vieren.
Het kinderfeestje heeft ze ook nog tegoed omdat er nog wat vriendinnetjes  in quarantaine zaten vorige week toen we het wilden vieren.
Maar nu waar jullie voor gekomen zijn. Gelukkig was ik echt op tijd begonnen met de kerstkaarten. Deze serie maakte ik al ergens in juli. (Christmas in july 😀.En ik heb er nu genoeg om iedereen eentje te sturen. Is wel fijn dat het af is want het is echt super druk op het werk. 
De afgelopen weken eigenlijk niet aan papiertjes toegekomen. 






En voor degene die benieuwd waren of de baby ook echt Lena heet nog even een update. Ze is afgelopen maandag geboren en heet Anna. Dat was dus makkelijk te veranderen. Ik heb nog gauw even een foto gemaakt voordat ik de kaartjes op de post deed maar het was wel donker en dat is ook aan de foto's te zien.
Ik brei er een eind aan. Ik mag zo als begeleider (met mondkapje en QR code mee met de zwemclub bus als begeleider)
Ik hoop ook ergens op deze donderdag jullie blogs nog even te bezoeken.
Bedankt voor het langskomen!!
Groeten van Femminde

8 opmerkingen:

  1. Nog gefeliciteerd met je jarige oudste en je hebt mooie kerstkaarten gemaakt, rood er bij is altijd genieten!
    Blijf gezond XxIrene

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Heerlijk dat je al klaar bent met je kerstkaarten! Mooi gemaakt! Nog gefeliciteerd met je dochter. Gelukkig kon ze nog op school trakteren. Het is toch steeds afwachten met die verjaardagen wat er wel en niet door kan gaan. Leuk dat je nog even laat weten dat het geen Lena geworden is. En heel fijn dat het in plaats daarvan geen superlange naam geworden is!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Het zijn allemaal fleurige kerstkaarten geworden, fijn dat je in juli de inspiratie al had. Komt goed uit, nu je het zo druk hebt.
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  4. wat heb je weer een prachtige serie kaartjes gemaakt Femminde....en zo gaaf dat je al klaar bent!
    Ik ga nog even door hoor....ben er nog niet helemaal.
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat zijn ze mooi je kerstkaarten! Echt prachtig! En Anna, dat viel gelukkig mee!
    Morgen staat de uitdaging ingepland, dus deze keer komt het goed! Ik heb 2000 berichten omdat ik per post een creatie doe, maar jij hebt er elke post meerdere dus ik denk dat jij ook wel aan 2000 creaties zit! Groetjes x

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Wat een mooie kaarten zijn het allemaal! En nog van harte met jullie oudste. Fijn dat het toch nog gevierd kon worden, dat zou wel heel sneu zijn. En maar twee letters verschil met Anna... Zo leuk geworden, beide kaartjes.

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat een geruststellend gevoel dat je klaar bent met de kerstkaarten.
    En deze serie is ook weer zo mooi! heel mooi designpapier heb je gebruikt, voor al de ruitjes!
    Ook je baby kaarten zijn prachtig!!
    Groetjes, Els

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Wat een superleuke reeks! Erg mooi! Ook die tak met besjes is een leukerd. Mooi gecombineerd met het designpapier. Groetjes! Marjolein

    BeantwoordenVerwijderen