Hallo Allemaal,
Leuk dat je weer even langs komt. Ik maak maar gauw weer een nieuw berichtje want anders kom ik niet door als die concepten weer heen.
Vandaag een aanrommel dagje gehad met de meiden. Wat was het triest weer hier. Een soort blue monday in juli of zo. Maar de meiden hebben zich vermaakt en ik heb wat kleine klusjes gedaan.
Zo eerst even slapen en dan de nacht in voor 2 nachten. De meiden gaan morgenochtend naar oma toe en blijven daar een nachtje. Want anders komt er van slapen niet zoveel. Ook niet met oordoppen op.
Ik heb voor jullie nu kaartjes met de stempels van lieve krokodillen. Ik kleurde ze in met distress inkt.
Bedankt voor jullie bezoek!! Ik waardeer het zeer. Waarschijnlijk wordt het woensdag dat ik weer tijd heb voor een rondje.
Fijne dagen!!
Groeten van Femminde
Krokodillen zijn perfect voor jongenskaarten: leuk! Succes met je nachtdiensten!
BeantwoordenVerwijderenLeuke serie heb je gemaakt met de krokodillen! Werk ze de komende nachten! fijn dat je meiden bij Opa en Oma kunnen logeren.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Hoi Femminde,
BeantwoordenVerwijderenwat een leuke kaarten met de krokodillen. Inderdaad erg leuk voor jongens! Ik moet morgen de nacht in voor 3 nachten. Ben heel benieuwd hoe het zal zijn. Ik ben natuurlijk ruim 2 weken weg geweest, dus er kan zo maar wat veranderd zijn...fijn dat de meiden even weg zijn als jij moet slapen.
O die zijn ook leuk! Ik ben nog niet tot knutselen gekomen met je pakketje, maar ik zette alles opdrachten al wel op de foto. Vandaag een rare dag. Vorige week nog gelukzalig aan zee, vandaag een persconferentie met heel veel maatregelen. Antwerpen doet het niet goed...we zijn terug bij af. Het worden weer vermoeiende weken. X
BeantwoordenVerwijderenPrachtig mooi ingekleurd! Wat een gave stoere jongenskaarten!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Gerlinde
Wat een leuke kaarten met die kroko"s !
BeantwoordenVerwijderengroeten Ineke
Lang leve de Oma's ...lol. Heerlijk toch als je overdag goed kan slapen
BeantwoordenVerwijderenin je nachtdienst. Leuke kaarten met je kroko's Femminde stoer hoor voor de mannekes!! Nog één nachtje, het zit er bijna op-werk ze!
xx Gerie
Prachtige stoere kaartjes Femminde!
BeantwoordenVerwijderenFijn dat de kids even kunnen overnachten bij Oma. Nog 1 nachtje en dan weer gezellig samen leuke dingen doen.
Succes en een goede dienst.
Lieve groetjes Crealientje.
Heel erg leuk gedaan! Wat een goede kaart-productie zeg! Werk ze en tot snel weer! Groetjes, Linda
BeantwoordenVerwijderenWat een geweldige mooie kaartjes! Heerlijk aan tutten met het mindere weer inderdaad. Kan het mij goed voorstellen dat er weinig geslapen wordt als de kids thuis zijn. Rustige nachtdienst nog. Groetjes Anita
BeantwoordenVerwijderenHoi Femminde,
BeantwoordenVerwijderenWat een super leuke krokodillen kaartjes heb je gemaakt zeg!
Lieve groet, Linda