Beste Allemaal,
Gisteren kreeg ik een mailtje van Gerie (zij post nu ook om 10 uur, kijken jullie ook nog even bij haar??) dat ze het projectje met het klembord af had. Gelukkig had ik hem hier ook klaar. Dus vandaag de tweede post met het pakketje.
Helaas zijn de foto's niet super maar het linkerklembord is al weggegeven dus het zit er niet in om nieuwe foto's te maken.
Vooral komen de kleuren van het kerstkaartje komen niet helemaal uit.
Behalve het klembord gebruik gemaakt van de stansen die in het pakketje zaten. Ze zijn van craft emotions. Zelf vind ik ze super leuk.
Op het kerstkaartje gebruik gemaakt van de christmas stans omdat Gerie die ook heeft en veel gebruikt. De pinguins zaten kant en klaar in het pakketje.
En toen lagen er nog restjes papier. Geprobeerd om dat verder op te maken.
Een notitieblokje en kaartje voor de buurvrouw die 92 werd afgelopen week.
En de achterkant van het houtpapier is een oranje streepje. Perfect voor een puber kado.
Ik was nog een label nodig voor een kadootje. Alleen het stipjes papier komt uit het pakketje,
En voor degenen die benieuwd zijn hoe de vitrage er voor hangt. Hier is een foto. Helaas geen mooi weer om een foto te maken. De vitrage is veel lichter dan de saus. Het is de bedoeling om dat dit jaar of volgend jaar nog een keer te sausen in ral 9010. Dan past dat ook mooi bij elkaar. Maar voorlopig maar eens even wat kleinere klusjes tussendoor en ook lekker spelen met papiertjes hoop ik.
Weer een volle week. Ik ben 6 avonden achter elkaar weg. En dat terwijl ik ook zo graag thuis ben. Maar vanavond is het leuk. We gaan lekker uit eten met alle collega's. Wel jammer is dat de reden is dat er 4 een andere baan hebben gevonden. Maar ondertussen hebben we er weer 2 nieuwe leuke mensen bij gelukkig.
Morgenavond open club. De meiden mogen ook ouders en andere belangstellenden meenemen. Na twee creatieve jaren (we deden meestal iets met naald en draad omdat de meeste meiden daar niet zo handig mee zijn, maar ja als ze allemaal een vader meenemen die daar ook niet zo handig mee is 😃) Dus voor dit jaar hebben zelf een Bijbelquiz in elkaar gezet. Wel een werkje maar ik ben heel benieuwd naar morgen.
Fijne week allemaal!!
Groeten van Femminde
Bij Gerie viel mijn mond open en ik wist bij voorbaat dat ik bij jou zoiets niét te zien zou krijgen maar jouw klemborden zijn ook super leuk en vooral lief met die 2 blonde koppies die Oma feliciteren! De andere creaties zijn ook weer leuk en je gordijnen prachtig! Succes en plezier deze drukke week!
BeantwoordenVerwijderenXxIrene
Wat leuk die klembord creaties Femminde, Oma zal vast blij zijn met die leuke foto van je meiden. Ook je andere creaties zien er weer leuk uit, en zijn echte "Femminde" creaties! Je vitrage zijn prachtig geworden, en hangen er mooi strak voor. Veel plezier en succes met je komende drukke week.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Oh zo leuk! Ik kom net bij Gerie vandaan en die heeft er echt haar eigen draai aan gegeven en ik vind het zo gaaf de verschillen in stijlen te zien! Dit had ik ook echt bij jou verwacht. Allebei zijn ze erg leuk. Ook je andere creaties zijn weer met zorg gemaakt. Die voor Joost is leuk!
BeantwoordenVerwijderenJe vitrage hangt ook mooi en op de foto zie ik geen kleurverschil ;0-)
Ook al weer druk. Ik ben de komende 7 avonden ook bezet...waarvan drie nachtdienst en dan lig ik dus on de avond in bed, voor de nachtdienst en verder ook leuke dingen hoor. Veel plezier vanavond! En morgen, klinkt goed!
Super leuke en vrolijke creaties zijn het geworden.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Anita
Jij bent weer lekker bezig geweest. Mooie klemborden heb je gemaakt. Echt heel anders dan die van Gerie maar dat vind ik het leuke van elkaar uitdagen.
BeantwoordenVerwijderenKlinkt als een drukke week. Ik ben deze week maar 2 avonden niet thuis. Valt mee dus!
Groetjes van Henriët
Wat een leuke dingen heb je allemaal gemaakt van je pakketje! ik heb bij Gerrie nog niet gekeken dus ga ik zo ook even doen! Maar jou kaartjes en presentjes zijn super leuk! Groetjes Marijke.
BeantwoordenVerwijderenNatuurlijk zijn onze uitvoeringen verschillend geworden maar dat is juist zo leuk!!! Zo schattig je meiden op jou klembord....ik dacht memo bord haha En met de pinguïns is ook prachtig in jouw stijl! Ik ga vd week weer aan de slag met de dessin papiertjes en pinguïns, ik vind het een hartstikke leuk pakket! Je andere kaartjes zijn ook gaaf en weer zo'n mooi notitieboekje! Je gordijnen hangen er ook keurig bij....ik mail je nog even!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Weer heel anders dan bij Gerie....maar ook heel erg leuk en helemaal in jouw stijl Femminde!
BeantwoordenVerwijderenOok de vitrage ziet er prachtig uit!
Veel plezier vanavond met je etentje,
Diny
Jou kaarten met de .woorden zijn ook erg leuk geworden vooral die voor oma. Met je meiden erop.leuk dat Gerie en jij jullie elkaar zo uit dagen. De andere kaartcreaties zijn ook erg leuk. Succes met de drukte. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke projecten weer allemaal! Ik ga zo eens bij Gerie kijken. Jouw serie kaarten is weer heel mooi, divers en toch typisch jouw stijl. Echt leuk.
BeantwoordenVerwijderenDe vitrage hangt ook netjes! Echt knap om dat zo keurig te krijgen. Je hebt eer van je werk :)
Groeten Marjolein
Wat heb jij mooie creaties gemaakt zeg. Prachtige klemborden, die vast goed ontvangen worden. Mooie kaarten, labels en kadootjes. En wat hang de vitrage netjes zeg, je hebt wel eer van je werk. Oeps ja wat een volle week heb je zeg! Probeer maar zoveel mogelijk van het moment te genieten. Groetjes Nelleke
BeantwoordenVerwijderenWat gaaf, die klemborden! En mooi hoe je je papier hebt opgemaakt. Sterkte met je drukke week. ik vind het ook altijd jammer om veel avonden achter elkaar weg te moeten, maar ja, zo loopt het wel eens.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes
jantine
Super leuk Femminde! Je post is altijd zo gezellig om te lezen! X
BeantwoordenVerwijderen