Ja al weer een verse post vandaag. Omdat ik graag mee wild doen aan de nieuwe challenge van MD:
gebruik een dier van MD en maak een kaart met een afwijkende vorm (niet vierkant of rond)
Wel een hele leuke uitdaging. Die lieve wasbeertjes heb ik pas en wel super leuk om die te gebruiken. Eerst maakte ik onderstaande kaart maar uiteindelijk maakte ik de babyfles omdat ik twijfel of de andere wel goed was omdat je start met een vierkante kaart.
Dus ik wil graag meedoen met de babyfles.
Gebruikte materialen:
Wasbeer COL 1472, Zonnebloem LR 0545, Bramen LR 0622, Flesje COL 1421
Papier Eline Hello Baby en Summer Picnic
Heerlijk om zo op de zolder te zitten maar nieuwe spulletjes. En het past zo super mooi allemaal bij elkaar. Herfstkaartje maken vond ik nooit leuk maar nu wel met zulke mooie spulletjes.
Bedankt voor het langskomen en een fijne week allemaal!!
Groeten van Femminde
Ze zijn prachtig! Super lief x
BeantwoordenVerwijderenOh, wat zijn de wasbeertjes ook leuk in het roze! Ze zijn super!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
och wat zijn het leuke kaartjes geworden, schattig met dit wasbeertje in het roze,,,
BeantwoordenVerwijderenliefs Annemarie en Merit
Hoi, hoi,
BeantwoordenVerwijderenJe bent lekker bezig geweest ook met nieuwe pyama's heel leuk hoe het gecombineerd kan worden Femminde! En wwat is dit een prachtig herfstkaartje geworden en ook dit is weer een snoezig diertje en die braampjes zijn ook al zo gaaf! Altijd super om met nieuwe spulletjes te werken! Ik ga snel mijn laptop uit zetten en de hele middag in mijn knutsel domein zitten, zo ontzettend druk op mijn werk...kom nergens aan toe lijkt wel, maar deze middag is echt voor mij! Spannend flopje is onderweg dus ga zelf maar eens beginnen, hihi
xx Gerie
Wat heb je prachtige kaartjes gemaakt, en zo lief in deze kleur!
BeantwoordenVerwijderenSuper!
Groetjes Suzan
DT MD Challengeblog
Owh wat een schatje.
BeantwoordenVerwijderenLeuk dat je mee doet aan onze "andere vorm & dier" challenge...
Groetjes van Judith
DT Marianne Design Challenge blog
Wauw! Beauty's!
BeantwoordenVerwijderenHeel mooi gedaan en erg leuk met die babyfles! Ik plaats straks mijn kaartje voor de challenge. Ook een geboortekaartje, totaal anders...en dat maakt het zo leuk om aan challenges me te doen, vind ik. Je komt weer op ideeën bij elkaar!
BeantwoordenVerwijderenWat super leuk Femminde, prachtige kleuren waar je mee hebt gewerkt.
BeantwoordenVerwijderenGezellig dat je meedoet met onze challenge.
Gr. Anita
MDblog
Wat een schattige roze wasbeertje, helemaal top
BeantwoordenVerwijderensucces met de challenge,
groetjes van Aniet
DT MD Challengeblog
Wow wat een ontzettend leuke serie met de wasbeertjes! Groetjes, Linda
BeantwoordenVerwijderen