privacyverklaring

vrijdag 13 augustus 2021

Bloemen op de fiets

Beste Allemaal,

Even een berichtje van mij. Alles goed hoor, gelukkig. Maar 't is even druk. 
De kinderen zijn thuis en heel veel ziekte en gaten op het werk. Terwijl er wel een hoge zorgzwaarte is. Geen goede combi allemaal en daarom ben ik weinig online en reageer ik bijna niet. Maar morgen en overmorgen nog werken en dan heb ik nog een weekje vrij. Echt fijn!! Nu maar hopen dat het weer nog een beetje opknapt.
En jullie kan ik nog even de 2e post laten zien voor de transport challenge van K & K.
Weer heel anders dan mijn vorige inzending. 

Ik hoop zo nog een klein rondje te doen voordat we hier de BBQ aansteken. Het is nu tenslotte nog redelijk weer. 
Fijn weekend allemaal!!
Groeten van Femminde

18 opmerkingen:

  1. Super leuke kaarten Femminde en leuk met deze achtergrondjes.
    Er zijn ook zoveel leuke kaarten te maken en ik kan mij ook niet echt aan één stijl houden.
    Wens je alvast een fijne vakantie met veel mooi weer.
    Groetjes, Els

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Mooie kaartjes! Leuk met die zachte kleurtjes bij de zwarte fiets.
    Veel plezier met de bbq. Eet smakelijk.
    Groetjes van Henriët

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat zijn je kaarten leuk geworden Femminde. Leuk idee om de achtergrond stans terug te leggen en het middelste gedeelte te bewerken met een kleurtje. De fiets komt er leuk op uit! Eet smakelijk! En alvast een fijne vakantie!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Leuk, die zwarte fiets met daar rondom gezellige kleurtjes. Veel gezelligheid bij de bbq!

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Hey Femminde lekkere BBQ gehad! Nog maar even van nemen hè. Bij jullie ook extra drukte en werken in de hele zorgsector! Bloggen ook even nog op laag pitje maar komt idd. wel weer. Wel je tweede inzending voor K&K is mooi gelukt met het pittige zwart vd fiets en de vrolijke bloemen, heel mooi gedaan! Heerlijk vooruitzicht volgende week. Ik heb de eerste twee weken van september nog vrij. Alvast goed weekend!
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  6. De zwarte fiets springt er uit met de leuke achtergronden en bloementoef. Ik lees bij iedereen in de zorg hetzelfde, rust volgende week maar lekker uit!
    Goed weekend XxIrene

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat een geweldig leuke kaart is dit Femminde.
    Fijn dat je aankomende week vakantie hebt. Kun je even bijtanken.

    BeantwoordenVerwijderen
  8. wat een mooi kaartje met het leuke tafereeltje erop
    groetjes ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Twee mooie kaarten Femminde. Het silhouet van de fiets steekt mooi af tegen de pastelkleurige bloemen. Ik lees veel over extra werkdruk op het moment. Succes.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Hele mooie kaarten, erg mooi die bloemen.
    Groetjes, Chantal S

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Het zijn mooie kaarten met de fiets en de bloemen maken het gezellig af. Alvast een fijne vrije week. Geniet ervan. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Wat een leuke kaartjes en geniet van je vrije week.
    Liefs, Christa

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Wat een leuke kaartjes heb je gemaakt. En zo herkenbaar wat je schrijft over het werk. Ik heb nu een paar heerlijke dagen vrij. Echt even opladen! Dat heb je dan gewoon nodig tussen door... en het is altijd makkelijk gezegd: denk aan jezelf. Ik vind balans houden beter, want de zorg moet wel doorgaan...en je wilt je collega's ook niet in de steek laten..

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Inderdaad heel anders, maar minstens zo leuk! Mooie kaartjes hoor. Fijn dat je straks even een week vrij bent, hopelijk kun je lekker opladen dan!
    Groetnis, Nynke

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Ook dit zijn mooie kaartjes, en natuurlijk geschikt voor onze challenge vervoer bij K&K. Bedankt voor je 2e bijdrage.

    Groetjes Hermien

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Dit zijn twee hele gezellige kaartjes! Op het moment dat ik dit typ is het gewoon herfst bij ons in het hoge noorden. Geen bbq weer. Hoop dat het nog terug komt.
    Dank je wel voor je deelname bij K&K.
    Lieve groet, Monique

    BeantwoordenVerwijderen
  17. Wat herkenbaar Femminde, je kan inderdaad je collega's niet in de steek laten, en dat doen de meeste mensen ook niet die in de zorg werken, laatst sprak ik met een collega, en die zei; wij laten onze mensen niet in de steek, wij komen toch wel weer..en dat is natuurlijk ook zo, maar ik bedenk me dan, hoe lang kan dit doorgaan, hoe flexibel kun je blijven met steeds maar zieken ?
    Ik heb geen klagen, onze ziektepercentage is niet hoog, maar als ik bij sommige mensen hoor, die hebben het basisrooster nog niet rond...Ik hoop in ieder geval dat je in je vrije vakantieweek nog heerlijk kan bijtanken, en kan genieten van je gezin..ik geniet nu even van je mooie kaartjes...leuk die zwarte fiets erbij...Bedankt dat je mee doet bij K&K. Groetjes Ingrid.

    BeantwoordenVerwijderen