Hallo Allemaal,
Vanmorgen ben ik er even snel met een nieuw cadeauenvelopje voor de MD challenge van deze week: maak een creatie in de kleur oranje. Geen simpele challenge vond ik. Ik heb hier bijna geen oranje MD papiertjes. Maar ik heb er wat van proberen te maken.
Ik hoop gauw weer terug te zijn met nog meer dino's maar ook met zeilbootjes.
Leuk dat je er weer was en tot gauw!!!
Groeten van Femminde
Dat valt nog niet mee om oranje te gebruiken hè Femminde, best wel even zoeken! maar geen berg te hoog en ik vind hem erg cute!
BeantwoordenVerwijderenJe vroeg hoe het met Mave ging op mijn blog.......
Kyte en Mave hebben behoorlijk de waterpokken, de kleine meid zit van top tot teen onder! Maar ja hoort er ook bij en ze kan het ook maar gehad hebben. Het moet al raar gaan als ze het nog eens krijgt, want zo'n uitbarsting heb ik bij mijn eigen kinderen niet eens gezien. Geniet van het zonnetje en jij hebt gauw een jarige...dan wordt ze alweer een jaar! de tijd vliegt!
Liefs van Gerie
Leuk die oranje dino!!!
BeantwoordenVerwijderenCreatieve groetjes, Gaby
Oranje is zo niet mijn kleur haha en geel ... Jij hebt wel een heel vrolijke cadeauenvelop gemaakt met de kleur oranje! Leuk om het strikje, de tag en de dino in deze kleur te verwerken :)
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Chantal
Ik heb je even via Google opgezocht, je link op het challengeblog linkt naar de challenge...:) Mooi vrolijk kaartje, leuk dat je de uitdaging aandurfde en meedoet met de MDchallenge!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Boukje.
Prachtige kaart, helemaal super mooi hoor.
BeantwoordenVerwijderenGr Anita
Dat was een echte uitdaging Femminde de oranje kleur, maar je kaart is erg leuk en vrolijk geworden!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel voor het meedoen
Gr Wybrich
DT MDchallenge blog
Het was zeker een uitdaging !! Die van jouw is goed gelukt.
BeantwoordenVerwijderenGezellig dat je weer meedoet.
Mieke,MD Challenge blog
Mooie kleurrijke cadeau-envelop Femminde!
BeantwoordenVerwijderenOok super gedaan met de knaloranje strik bovenin.
Gezellig dat je meedoet met onze challenge.
Lieve groetjes, Marleen
MD challenge blog
Het is zeker geen makkelijke challenge maar toch super om te zien wat iedereen ermee maakt. Op jou envelop is het oranje ook duidelijk aanwezig, mooi gedaan.
BeantwoordenVerwijderenLeuk dat je met ons meedoet.
Groetjes Ellie
DT MD challenge blog
Je hebt er een leuke kaart van gemaakt Femminde.
BeantwoordenVerwijderenGezellig dat je meedoet met onze challenge.
Gr. Anita
MDblog