Beste allemaal,
Even tijd om jullie nog een berichtje te sturen voordat ik ga eten en daarna naar het werk ga.
De komende week woon ik bijna in Zwolle (lees veel werken) .
Het is even niet anders.
De afgelopen weken wel veel vrij gehad. Veel kunnen doen.
Echter toch weinig aan kaartjes maken toe gekomen. Maar ook dat komt wel weer.
Vanmorgen nog wel even de tijd genomen om lekker aan de pruts te gaan.
Kennissen van ons verwachten onverwacht toch nog een kindje.
En de verrassing bleek nog groter want het zijn er twee.
Best wel een uitdaging met hun 3 kids die ze al hebben van 20, 18 en 11.
Ze wonen op een boerderij. Eigenlijk wilde ik graag een kaartje met de koeien maar dat werd erg vol met 2 erop.
Dus ging ik verder met de geitjes. Ik ben wel heel blij hoe het allemaal heeft uitgepakt.
Wat het gaat worden dat is nog een verrassing. Maar ik heb het zo proberen te maken zodat het een beetje unisex is.
Fijne dag verder!! Ik ben er volgende week met Sarah met een geplande post en dan zien jullie mijn over een dag of 10 wel weer.
Bedankt voor je bezoekje.
Groeten van Femminde
ps. weinig kaartjes gemaakt maar al wel weer leuke dingen voor het grijpen liggen zodat een kaartje maken zo klaar is.
Zo lekker die voorjaarskleurtjes.
Wat een drukte en toch nog zo'n leuke kaart gemaakt. En een tweeling als nakomertjes. Ik kreeg ook op mijn 45e nog zo'n verrassing. Geniet er wel echt van hoor, inmiddels een volwassen meid van 22
BeantwoordenVerwijderenHeel erg mooi deze kaart. Leuk bedacht. Erg mooi gemaakt met al deze materialen. Past goed bij mensen die op een boerderij wonen Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenAch wat enig je kaartje dit past helemaal bij de boerderij! Haha een tweeling nog erbij maar met de grote kinderen is er ook wel een helpende hand! Keileuk je kaartje Femminde en ook je dienblad net stansjes is om vrolijk van te worden Heel handig als het al klaar ligt! Sterkte met het vele werken Femminde!
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
Je kaart is superleuk voor dit dubbele geluk Femminde! Zo schattig met die geitjes. De tweeling wordt goed omringd met grote broers/zussen, wat zullen ze geknuffeld worden. Je hebt flink zitten stanzen en al dat leuks al in elkaar gezet, we gaan het binnenkort wel zien wat je ervan gemaakt hebt! Werk ze !
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Een hele leuke en toepasselijke kaart Femminde. Schattig zijn die geitjes . Goh ergens misschien wel fijn dat het een tweeling is, kunnen ze samen optrekken. De broers/zussen zijn al flink wat ouder. Je hebt al veel gestanst klaar liggen. Benieuwd wat je er allemaal mee gaat maken. Werk ze!
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Wat leuk bedacht met die geitjes, een superleuke kaart. Je zult maar een tweeling als nakomers krijgen.
BeantwoordenVerwijderenIk vind het zo knap dat je al zoveel in voren stanst en plakt, ik kom daar nooit toe.
Succes met je drukke werk!
groetjes van Ank
Wat een 'verrassing' zal dat zijn geweest! 2 nakomertjes op komst. Je maakte een leuke kaart om ze te feliciteren met de lieve geitjes.
BeantwoordenVerwijderenWat heb je al veel bloemen en diertjes klaar liggen. Heel benieuwd wat je daar allemaal mee gaat maken!
Groetjes van Henriët
Leuk, maar ook wel pittig, lijkt me. Een tweeling als je niet meer superjong bent. Een hele klus, maar gelukkig genoeg helpende handen in huis. Een heel leuk, toepasselijk kaartje heb je gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenJee...dat ws dus zeker een verrassing! Was bij ons al zo,met de andere 3 kinderen van 2, 4 en 6. Maar als je kinderen al zo oud zijn, zal het wel extra zwaar zijn. Heel bijzonder, een tweeling.
BeantwoordenVerwijderenJe kaartje is heel erg leuk, zeker als je weet dat ze op een boerderij wonen.
En je hebt heel wat vooruit gestanst! Altijd handig om dat klaar te hebben.
wat een mooi kaartje met de leuke geitjes, ja dat zal zeker wel een verrassing zijn geweest een baby en dan ook nog 2
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Wauw! Wat is dit een ontzettend leuk kaartje voor het gezin op de boerderij. Die twee gaan zo geliefd worden!
BeantwoordenVerwijderenEn nog eens wauw voor je tafel vol Knutselspullen, dat nodigt uit! Tot dinsdag x
Dat dat een verrassing is kan ik me levendig voorstellen! Wat een gave kaart maakte je voor ze, erg leuk met het boerderijthema en zo schattig die twee kleine flesjes erbij. Goed voorbereid met alle spulletjes die al klaar liggen, Femminde!
BeantwoordenVerwijderen