privacyverklaring

maandag 29 maart 2021

Pakket voor Gerie 3: gebruik een plaatje

Beste Allemaal,

Fijn weekend gehad?? Hier heb ik nu "weekend". Iedereen naar school en ik kan lekker even aanrommelen. En even een beetje bijkomen. Zo eerst maar eens even een lekker kopje koffie. 
Vandaag ben ik er weer samen met Gerie en laten we weer wat zien met het pakket wat ik haar al even geleden stuurde . Dit keer is de uitdaging om plaatjes te gebruiken. Ik maakte ze alle 6 op. In mijn vorige duopost waren de andere 3 plaatjes te zien icm de DDBD mal.

Deze heeft geen plaatje. Maar wilde ik toch ergens in een post laten zien. Het is de kaart die Gerie van mij kreeg voor haar verjaardag. 
Deze ging naar mijn oma die een paar weken geleden al weer 98 werd. 
Deze stuurde ik naar Trijntje toen ze 60 werd. 
Nog een beterschapskaartje. Leuk om het rekje weer te gebruken wat ik zelf voor mijn verjaardag van Gerie kreeg.
Dit kaartje  heeft ook al weer een bestemming gekregen.
Alle kaarten zijn dus al weer weg hier. Heb ik mooi weer een excuus om nieuwe te maken toch??

Kijken jullie ook even wat Gerie voor moois heeft gemaakt??
Vandaag hoop ik ook weer even bij jullie langs te komen. Dat kwam er de laatste week gewoon niet van. 
Hele fijne dag!! Komende woensdag ben ik terug met een kaart voor het KKT.

Groeten van Femminde

16 opmerkingen:

  1. Allemaal even leuk Femminde, het is een gaaf pakket waar je véél moois mee kunt maken!
    XxIrene

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat ontzettend leuk allemaal Femminde.Je hebt prachtige kaartjes gemaakt met dit gave pakket!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Een blogpost om helemaal vrolijk van te worden Femminde. Wat een mooie kaarten allemaal! Heerlijk zo'n dagje om even lekker van alles en nog wat te doen maar geen verplichtingen te hebben.
    Fijne dag!
    Groetjes van Henriët

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wat heb je allemaal weer prachtige kaarten gemaakt. Julloe hebben elkaar weer leuk uitgedaagd. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Hoi
    Via Gerrie kwam ik op je blog terecht.
    Wat een superleuke kaarten heb je gemaakt.
    Groetjes Jackelien

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Daar ben ik dan eindelijk moest onverwachts werken 🤷‍♂️ Ik kijk mijn ogen uit en jij hebt alles al op gebruikt, heel leuk ook het rekje erbij! Weer een super leuke post Femminde! Mijn verjaardags label herkende ik meteen natuurlijk. Dankjewel voor al het moois wat je hebt gestuurd en het laatste plaatje en gietertje wat ik nog heb, word zeker nog iets mee gemaakt. Fijne dag vandaag!!!
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat een lieve romantische serie kaartjes! Prachtig zijn ze. Je snapt natuurlijk wel dat ondanks de mooie plaatjes de kaart met het gietertje mijn favoriet is..

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Wat hebben jullie elkaar uitgedaagd , en het resultaat is verbluffend.
    Het zijn weer prachtige kaartje , maar was ook een pracht van een pakket waar je veel mee kon doen.
    Zo leuk de zelfde spullen maar toch verschillende kaarten , vind ze prachtig.
    groetjes Marjan.

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Ze zijn geweldig !!!
    Die van Gerie ook !
    groeten Ineke

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wat een mooie kaartjes zijn het geworden.
    Groetjes, Christa

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Het zijn mooie kaarten maar de kaart met het gietertje vind ik het allermooist van deze serie!

    groetjes van Ank

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Zo leuk om te zien hoe jullie elkaar uitgedaagd hebben, jou kaarten zijn ook heel gaaf, je eigen stijl is goed te herkennen. Geniet van " je weekend"! En dat de meisjes naar school zijn. Hier zijn nu de scholen gesloten, ik ben nu de oppas van dienst voor Annea.
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Een pracht serie kaarten heb je gemaakt en zo leuk dat kaartje die je voor Gerie hebt gemaakt.
    Fijne dag en groetjes, Els

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Jij hebt ook weer hele mooie kaarten gemaakt Femminde. Dat was echt een superleuk pakket en ook Gerie heeft er veel moois mee gemaakt. Je kaart voor Gerie met die leuke gieter is ook tof. Je oma zal ook blij geweest zijn met haar kaart, 98 wat een hoge leeftijd.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Je hebt prachtige kaartjes gemaakt en wat is je oma al oud zeg!!
    Groetjes Trudy

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Ik ben ook bij Gerie langs geweest, wat hebben jullie prachtige kaarten gemaakt.
    Gr Wybrich

    BeantwoordenVerwijderen