privacyverklaring

▼

maandag 2 november 2020

Marianne Design schommelkaart


 Hallo Allemaal,

Leuk dat je er weer even bent!!Vanmiddag even gezeten om een schommelkaartje (dit is de uitdaging bij MD) te maken voor de geboorte van baby Ties. Hij werd afgelopen vrijdag geboren. Een heel mooi lief klein ventje maar speciaal met een extra chromosoom. Maar gelukkig wel in een gezin waarin hij liefdevol en warm groot zal kunnen worden. Hij moet nog naar het ziekenhuis om te kijken of er verder niet lichamelijk wat mis is maar hopelijk valt dat mee. Nu woont hij hier nog in de straat maar later verhuizen ze naar de boerderij. Vandaar ook de koe van Nijntje in de tuin en dan wil ik natuurlijk ook graag een koe op mijn kaartje. Vanmorgen sprak ik tijdens het collecteren zijn trotse papa en broer. 

En zo ziet coronaproof collecteren eruit. Het goede doel is Alzheimer Nederland. Mocht je de collectant gemist hebben en je wilt wel doneren. Klik dan even op de link voor de QR code.

Het fgelopen vrije weekend vast aan de gang gegaan voor de traktaties van de oudste. Zo leuk om die lieve stempels van Elines panda's te gebruiken. En ze vond het super om te helpen.  Hele fijne week allemaal. Ik hoop ook binnenkort bij jullie langs te komen.

Groeten van Femminde

ps. Gebruikte materialen van MD

papier: Elines Fresh Flowers, stempel welcome sweet: EC 0168

stanzen: COL 1426 en 1427, LR 0360, LR 0576

23 opmerkingen:

  1. Heel mooi dit schommelkaartje Femminde...zo leuk met die koe erop. en wat een leuke klus om deze traktaties lekker samen te maken
    groetjes Rosina

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat een leuke kaart heb je voor de baby gemaakt. Wat een idee, haha, ik moet er ook nog eentje maken. Zo kan corona proof collecteren ook. Ik kreeg vanavond via een app om een donatie te doen voor de Alzheimer stichting. Groetjes, Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Prachtig schommelkaartje Femminde.
    En de traktaties....wat leuk gedaan zeg...daar is je dochter vast trots op!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Wat eem prachtige schommelkaart Femminde,de koe is zo leuk!
    Groetjes Suzan
    DT MD Challenge blog

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat een super leuke schommelkaart heb je gemaakt! Erg leuk voor de pasgeboren Ties.

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Een leuke en persoonlijke schommelkaart voor baby Ties. Wat heb je dat mooi omschreven dat hij speciaal is! De traktaties voor Jasmijn zijn super, ze zit in een grote klas zo te zien. En dan ook nog tijd om te collecteren! Top!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Gaaf je schommelkaart voor Ties en hoop dat het een speciaal ventje blijft ondanks de extra chromosoom. Ben ook bezig met een schommelkaartje! Wat veel traktaties hebben jullie gemaakt het ligt klaar voor de grote dag van Jasmijn...7 jaar alweer! Super dat je collecteer voor Alzheimer ik zie in mijn werk hoe belangrijk dit is! Je bent een topper!
    Lieve groetjes Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Hoi Femminde, wat een super leuke kaart met de verwijzing naar de boerderij! Fijn dat Ties in en warm gezin geboren is, dan heeft hij een goede liefdevolle basis. EN inderdaad hopen dat er lichamelijk verder geen nare dingen ontdekt worden.
    Wat een gave traktaties heb je gemaakt en wat veel. Super ziet het er uit!

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Leuk, zo'n toepasselijk kaartje om te feliciteren met de geboorte van Ties! De traktaties zien er erg leuk uit. Wat een klus moet dat zijn geweest! Maar vast leuk om te doen.

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wat een leuke schommelkaart en de koe is zo schattig.
    En super leuke traktaties heb je gemaakt.
    Groetjes, Els

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Super mooie kaart maakte je voor de kleine Ties. Fijn dat hij in een warm gezin mag opgroeien.
    Mooie traktatie. Zo wordt trakteren nog leuker!
    Bedankt voor het meedoen.
    Groetjes van Henriët
    DT MD Challenge blog.

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Jeetje wat ben je weer heerlijk bezig geweest! De kaart voor baby Ties is helemaal leuk en wat toepasselijk als ze over een tijdje verhuizen naar de boerderij. Wat goed dat je collecteert voor stichting alzheimer, van dichtbij meegemaakt. Hopelijk kan er met de centjes verder onderzoek worden gedaan. Want het is echt een rot ziekte. En dan die traktaties, zo leuk, maar wat een werk. Jij bent lekker bezig!!!

    Groetjes

    Rimmie

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Wat een prachtig kaartje ,vind het een leuk idee om op een wiebel kaart te maken.
    Ja collecteren moet je op afstand doen dit is een goed idee. één op de drie vrouwen krijgen hier mee te maken hoe erg is dat , moet er niet aan denken ,had een zwager die hier op jonge leeftijd mee te maken kreeg .
    Hopen dat ze door donatie's weer een beetje verder komen.
    groetjes Marjan.

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Wat een mooie schommelkaart Femminde en heel toepasselijk als ze naar een boerderij gaan verhuizen. Hopelijk is verder alles goed met baby Ties. Goed idee om op deze manier te collecteren en dat is zeker een goed doel, hopelijk wordt er veel opgehaald.
    Leuk die traktaties, een flinke berg :)
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Wat een leuke kaart heb je gemaakt voor de geboorte van Ties. Wat een leuke traktaties hebben jullie gemaakt... groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Wat een lieve schommelkaart heb je gemaakt voor Ties, super leuk gemaakt! Goed idee om zo te collecteren, mams is een paar weken geleden ook geweest. Ook de bus voor de deur en dan een flink stuk naar achteren op het straatje! Je traktaties zijn ook super!!

    Liefs, Merit en Annemarie

    BeantwoordenVerwijderen
  17. Wat een leuke en lieve kaart voor baby Ties
    Gezellig dat je meedoet met de "wiebelkaart" Challenge.
    Groetjes Cecile
    DT Marianne Design Challenge Blog

    BeantwoordenVerwijderen
  18. Wat een leuke wiebelkaart voor het kleine ventje. Hoop dat hij verder gezond is dan komt het vast goed in zijn leven op de boerderij.
    Gezellig dat je meedoet met onze challenge

    Groetjes
    Anita
    MDblog

    BeantwoordenVerwijderen
  19. Wat een mooie wiebelkaart is dit! Flink creatief bezig geweest ook zeg! Goed te zien om op gepaste afstand te collecteren, voor dit doel!!
    Gr Anita

    BeantwoordenVerwijderen
  20. Lekker dat ze naar de boerderij verhuizen, je kaartje is top!
    Gezellig dat je mee doet met onze "wiebel" challenge.
    Groetjes van Judith
    DT - Marianne Design Challenge Blog

    BeantwoordenVerwijderen
  21. Lief baby wiebelkaartje Femminde en nog gefelicteerd met de verjaardag van je oudste,
    leuk dat je meedoet met de challenge,
    groetjes van Aniet
    DT MD Challenge blog

    BeantwoordenVerwijderen
  22. kei mooie wiebelkaart
    bedankt dat je mee deed met deze challenge
    groetjes jolanda bongers
    dt challengeblog md

    BeantwoordenVerwijderen
  23. Prachtige kaart voor kleine Ties!
    Dank je wel voor het meedoen
    Gr Wybrich
    DT MDchallenge blog

    BeantwoordenVerwijderen