Goedemorgen allemaal,
Leuk dat je er weer bent!! Hier al vroeg uit de veren en de meiden waren op tijd wakker. En de nieuwste stofjes van See you at six staan vandaag online. Net hier al snel besteld voor het te laat is.
De herfst komt er al weer een beetje aan dus begonnen met de wintercollectie, met name de oudste groeit hard en is veel nieuwe dingen nodig. Gisteravond al twee jurkjes geknipt, daar wil ik zo mee verder.
Gisteren hadden we het feestje van Sophie en daar had ik gelukkig al een cadeautje voor klaar liggen. (op dat moment , 6 weken geleden, was ik heel productief en dacht ik dat ik veel te veel had gemaakt, nu ben ik er hartstikke blij mee dat ik het zo kan pakken)
Fijn weekend!!
Groeten van Femminde
Prachtige creaties heb je weer gemaakt met de zeemerminnen. Zo leuk hoe je er steeds weer andere varianten mee kunt maken. Fijn weekend! Succes met alles wat je gaat doen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Henriët
Zeemeerminnen én kleine meisjes dát is succes verzekerd Femminde, tof dat je zoiets moois had klaar liggen!
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend xxIrene
Wow, wat zijn ze superleuk geworden Femminde. Ik heb de zeemeermin hier ook nog in de verpakking, en nu meteen een paar mooie voorbeelden. Veel succes met het maken van de nieuwe outfits, en een fijn zonnig weekend!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Zo je productieve dag weer gehad Femminde? Je jurkjes zien er vast weer enig uit! Fijn dat je voor Sophie al iets klaar had liggen en ze is vast hartstikke blij met je prachtige notitieboekje!!! Super dat je een voorraadje kaarten hebt liggen met de zeemeerminnen en wat zijn ze leuk! Hier weinig gefreubel, maar wel heel hard leuke dingen voor een a.s jarige bedenken whaha Fijne zondag morgen,
BeantwoordenVerwijderenxx Gerie
O, wat een mooie kaartjes, en wat zijn de minnetjes toch mooi. Gezellig verjaardag gehad? Groetjes, Nelleke
BeantwoordenVerwijderenTsjonge, jij was zeker productief zeg! Heel leuke kaartje heb je gemaakt. En Sophie is verwend....
BeantwoordenVerwijderenLekker dat je al nieuwe stoffen kon bestellen. Ben benieuwd wat je weer voor garderobe gaat naaien! En het belooft inderdaad en heel mooie zondag te worden! Geniet ervan!
superleuke kaarten en tof zo'n gepersonaliseerd boekje!
BeantwoordenVerwijderenVeel naaiplezier voor je meiden!
Nancy
Heerlijk dat je de tijd vindt om voor je meiden te naaien! Ze zullen er straks weer stralend uitzien. Qua kaartjes en andere projecties ben je weer lekker bezig geweest. Soms is het inderdaad fijn om een voorraadje te hebben. Fijne week!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke serie zfoldkaarten heb je gemaakt. Leuk staan de zeemeerminnen hierop. Goed bezig geweest. Zal nu zelf ook aan de slag. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderen