Hallo Allemaal,
Ja jullie zien het goed al weer een berichtje. Maar ja anders kom ik er echt niet door. Leuk dat jullie blijven komen en nog zoveel reacties van jullie. Dat waardeer ik echt zeer!! Met deze Z fold kaart wil ik meedoen aan de challenge van K&K. En ze vragen om een creatie met als thema nieuw. Omdat ik nog druk was met de laatste kerstkaarten heb ik van deze er eentje gemaakt met de beste wensen voor het NIEUWE jaar.
En ja er lagen ook nog wat hertjes en vogels.
Bedankt voor je bezoek!! Morgen hoop ik met de laatste vogels en hertjes langs te komen.
Fijne dag!!
Groeten van Femminde
helemaal leuk ! ook het papier van Action vind ik top ! heb het zelf ook al meermaals gebruikt, mooi gedaan
BeantwoordenVerwijderengrtjs,martina
x
Wat is die Z fold kaart geinig zeg, maar ook de andere zes zijn weer leuk. In welke versnelling zit je, je gaat als een speer;-) Fijne dag!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
WAt een leuke kerstkaartjes! Diegene met de sneeuwpop is ook tof!!
BeantwoordenVerwijderenliefs Kim
Wat een leuke kaarten heb je gemaakt Femminde!!!
BeantwoordenVerwijderenDe basis van DDBD van het sneeuwpop kaartje heb ik ook, en nu ik dit zie denk ik die moet ik echt weer eens gebruiken. Is te leuk om te laten liggen.
Groetjes
Rimmie
Wow wat ben jij ook druk bezig met de kerstkaartjes :) leuk! Gaaf ook die Z-fold kaart. Groetjes, Linda
BeantwoordenVerwijderenJij gaat als een speer....wat heb je weer leuke kaartjes gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
Die sneeuwman staat te pronken op je mooie z fold kaart! En de andere 6 zijn weer leuk!
BeantwoordenVerwijderenWauw! Je doet je blognaam weer eer aan :)
BeantwoordenVerwijderenEen berg kaartjes (inspiratie) kwam weer voorbij ;)
Leuk om te zien.
Goed weekend!
Lieve groet, Linda
Hele mooie kaart! Dank je wel voor je deelname bij K&K. Een hele fijne jaarwisseling toegewenst!
BeantwoordenVerwijderenLieve groet, Monique
Mooie kaartje heb je gemaakt voor onze challenge bij Knutsels&Kadootjes.
BeantwoordenVerwijderenBedankt voor je deelname.
Groetjes Nelly (DT K&K)
Hele leuke kaartjes! Mooi modelletje heeft de bovenste, bedankt voor het meedoen bij Knutsels en Kadootjes!
BeantwoordenVerwijderengrtz.Colien