Hallo Allemaal,
Dit is de laatste post uit deze mannenserie. Ik maakte cadeauenveloppen n.a.v. een idee dat ik kreeg op de blog van Boukje. Ik paste de maten wel wat aan want ik heb A5 dessinpapier gebruikt en anders paste het niet. Bij de wikkels van de onderste twee ruilde ik ze om voor wat meer contrast. De bovenste envelop maakte ik van een A5 vel.
De cadeauenveloppen wil ook graag mee laten doen met de scrapcardschallenge blog hun 67e challenge is: Maak een felicitatiekaart voor een man.
Bedankt voor je bezoek en ik zou het leuk vinden als je nog eens langs komt.
Groeten van Femminde
Supergaaf Femminde, deze serie is ook prachtig! Waar is je link voor de challenge? Je vertelde bij mij op het blog....ik heb net te vroeg een mannenserie gemaakt! Snel linken dus! Geniet van het ptrachtige weer het weekend!
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes van Gerie
Hallo Femminde,
BeantwoordenVerwijderenhele leuke mooie mannen cadeau enveloppen
heel leuk om te geven
lieve groetjes DT -lid Martine
Wat een mooie stempel met die ster. Leuk dat je die terug laat komen op elke envelop.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Jane
Wat een mooi cadeau enveloppen zeg!
BeantwoordenVerwijderen